20.15-21.00: Lezing door Friso Wijnen, directeur Breda Photo

Het verhaal achter BredaPhoto Festival 2026: Our Songs Came Through
Friso neemt ons mee met een boeiend verhaal over dit belangrijke Fotofestival. De twaalfde editie van het internationale BredaPhoto Festival opent op 11 september 2026. Verspreid door de stad Breda toont het festival fotografie en audiovisuele kunst op verrassende locaties zoals parken, het oude politiebureau en een voormalige vrouwengevangenis. Deze editie gaat over troost en veerkracht.
Onder de titel Our Songs Came Through brengt BredaPhoto indrukwekkende foto’s, videokunst. BredaPhoto vertelt verhalen die je raken, van mensen op verschillende plekken in de wereld, die misschien wel dichter bij je staan dan je verwacht.
BredaPhoto 2026 brengt werk bijeen van ruim veertig fotografen en kunstenaars, vaak voor het eerst te zien in Nederland, soms speciaal voor het festival gerealiseerd.



